Міні - EdCamp Трудолюб 2017

Міні-EdCamp Трудолюб на тему "Виховання щасливих дітей", який пройшов 17 лютого 2017 року в Трудолюбі ще раз підтвердив, що (не)конференції у форматі EdCamp стають унікальною платформою для об’єднання зусиль найкращих педагогів країни – для обміну педагогічним досвідом, співпраці і розв’язання спільних задач на шляху до створення Нової української школи.
102 шкільні педагоги + 47 адміністратори та адміністраторки освіти, представники та представниці бізнесу, влади, учнівства та батьків, волонтеріат наповнювали щастям (не)конференцію #мініEdCampТрудолюб.
Географія : Трудолюб — Миргород — Миргородський район —Лубни — Кременчук — Полтава — Харків — Ромни - Київ — Драйайх-Шпрентлінген.
Провели 18 20-хвилинних сесій у 6 локаціях, щедро ділившись досвідом виховної роботи. Молоді та креативні під час квесту шукали Шлях до щастя, створювали Школу щастя, міркували над тим, що потрібно, щоб виховати Людину в людині. Всі — з сяючими очима, посмішками, відкритістю !
ДЯКУЄМО !!!

EdCAMP Трудолюб